D-Smart Net'in Kendi Hatasından Dolayı İnternet Bağlanamıyor!

Kubilay B. |

TTNET'ten D-Smart Net'e internetimi taşıdım. İnternetten form doldurdum ve beni arayıp tüm bilgilerimin tamamını aldılar. Daha sonra gelip kurulumu yaptılar. Adsl bıraktılar. 2 gün sonra Türk Telekom'dan gelip hattımı kontrol ettiler aktif sadece siz aktivasyon mesajından sonra cihazı takın kurulumu yapın dediler.

Aradan 1.5 ay geçti mesaj gelmedi aradığımda bana internetimin zaten 1.5 ay önce aktif olduğunu söylediler. TTNET'i arayıp iptal edin dediler bende iptal ettim. İnternet çalışmadı. Bunu yaklaşık
3 aydır her gün arayıp söylüyorum hat yok diye fakat birşey söylemiyorlar.

Geçen hafta telefon boxı arızalı dediler ona baktırdım hatlar aktif box çalışıyor dediler. Bugün ilk bilgilerinizi alan hata yapmış dediler.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  11:39

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Kubilay B.
  01 Ekim
  16:21

  d-smart hiç bir sorunuma yardımcı olmadı birde arayıp d smart netten görüşmek için 2 sefer 45 er dakika telefonda bekledim..açıldığında da sorunumla ilgili ne yapıcaksınız diorum değerlendiricez diyorlarlar tam 2.5 AYDIR..