25 Mart 2015

D-Smart Net'in Bitmeyen Nakil Çilesi!

Yaklaşık 1,5-2 ay önce D-Smart Net internetimi nakil için talepte bulundum sağ olsunlar ertesi gün geldiler fakat binada telefon kutusu yok dediler ve gittiler. Neyse yeni bina diye kutunun gelmesini bekledik ve geldiği gibi hemen tekrar nakil talebinde bulundum. Ancak bu defa 7 gün içinde halledilecek dedikleri işlem 11 gün oldu halen nakil gerçekleşmedi gelmiyorlar. Sıradasınız bekleyin beklemekten başka yapabilecek bir şeyiniz yok dediler.

İşin garibi binamızda dün TTNET'e başvuranların neti hemen bugün açıldı. Telekom hemen geldi ama gelmişken benimkini yapmamışlar kaldı ki D-Smart Net'in naklini Türk Telekom yapıyor. Fakat kendi müşterilerine öncelik veriyorlar ve sizde mağdur oluyorsunuz.

Murat 198 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 06/04/2015tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi25 Mart 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön