D-Smart Net'e Geçtim Başımda Siyah Saç Kalmadı!

Kurtuluş T. |

D-Smart Net'e geçtim başımda siyah saç kalmadı! Ne ilgi var ne alaka, telefon ediyorum 3 gündür net yok. Telefonda 15 dk bekletiyorlar sonra telefon sonlanıyor, zorla bir arıza kaydı oluşturduk ev adresi aldı adam gelen giden yok. Telefonu açan yok Call Center'da galiba 3 kişi çalışıyor biri hasta birinin düğünü var biride yıllık izinde!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kurtuluş T.
  14 Kasım
  19:35

  şikayetvar daki şikayetim üzerine şikayeti kaldırmam için 3 kez aradılar fakat çözüm için arayan yok şikayetvar sitesine teşekkürler fakat d-smart net müşteri hizmetleri 0 kalite

 • 13 Kasım
  15:55

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 13/11/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 11 Kasım
  12:33

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.