D-Smart Net'e 2 Haftadır Ulaşamıyorum!

Özgür Tunç Ü. |

Yaklaşık 2 haftadır evimdeki telefon hattı ile ilgili problem var. Adsl aktif değil ve kabloda hiç enerji yok. Bununla ilgili olarak D-Smart Net'e çağrı açtırdım. Gerekli bilgilendirmenin yapılmasını istedim. D-Smart Net açtıkları çağrıya istinaden, Türk Telekom'u yönlendirmiş. Binanın kronesi kontrol edilmiş, fakat bana herhangi bir bilgi verilmedi. D-Smart Net kesin olarak bana ulaşabilecekler telefon numaramı bildirdim.

Geri dönüş olmayınca yaklaşık 40-50 denemeden sonra D-Smart'a ulaşabildim, aldığım cevap "kayıtlı telefonlarınızdan ulaşılamamış." ulaşabilecekleri numarayı, kayıt içine yazmaları gerekiyordu. İsteğim o kadar basit ki;sadece binanın krone kutusundaki portlarından hangisi benim?

1612899 kayıt numaralı şikayetimin altında, 0850 2660266 numaralı telefondan 7/24 kesintisiz ulaşabileceğim yazıyor ama ben kesinlikle 2 haftadır ulaşamıyorum.

Bana hizmet veremedikleri için, D-Smart Net üyeliğimi, kullanım yapamadım ayın bedeli ödemeden iptal etmek istiyorum.

1860315 kayıt numaralı şikayetimin devamıdır...

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  10:41

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.