24 Ekim 2016 #6767299

Verdiği Sözleri Tutmayan D-smart Net!

Yaklaşık 3 aydır internetimi 1 Mbps hızın altında kullanıyorum. Bununla ilgili abartmıyorum 100 üzerinde görüşme yaptım ilgili firmayla. Çeşitli sebeplerle oyalandım, çözüm üretemediler, 1 ay önce randevu verdiler gelmediler... Sorunum devam ettiği için pes etmedim aradım. Dönüş yaptılar, yaşadığım sorunun normal olmadığını yerinde incelenmesi için teknik ekip göndereceklerini ilettiler. Bakın dedim daha önce randevu verdiniz bekledim gelmediniz, yine aynısı olacaksa benim buna tahammülüm yok, aldığım cevap; "Merak etmeyin beyefendi, bu kez öyle olmayacak".


Sonuç tahmin ettiğiniz gibi randevu saatinden 2 saat geçti, ne gelen var ne arayan. Başlıkta ifade ettim, yine söylüyorum bizim toplumumuzda söz namustur diye kültleşmiş bir olgu var, merak ediyorum firmanız etik değerleri gereğince sizce söz neyi ifade eder? Bu deneyimlerimi tüm ortamlarda paylaşacağımdan şüpheniz olmasın.

Şükrü 78 Okunma

Cevaplar

 • Şükrü02 Kasım 2016

  şu an neden 1 Mbps hızın altında bağlanıyorum o halde! Hangi problemi çözdünüz? Teknik biriminizin burnunun ucundan haberi yok! Yalan söylüyorsunuz, burada insanlar girip gördüğü için manipule ediyorsunuz. Hala 1 Mbps hızın altında bağlanıyorum ve hala sorunum devam ediyor.

 • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Abonemiz, Teknik birim internet bağlantısındaki probleminizle ilgili arıza kaydınızı almış ve altyapı sağlayıcısı tarafından 27.10.2016 tarihinde bağlantı probleminiz giderilmiştir. Saygılarımızla.

 • Şükrü27 Ekim 2016

  Haksız değilmişim, gelmediler... Ya var ya diyecek söz bulamıyorum. Aklı olan bulaşmasın bunlara...

 • Şükrü26 Ekim 2016

  Yarın sabah (27.10.2016 - Perşembe) 10:00'da gelmek için randevu verdiler. Gelecekler mi? Tabi ki hayır.

 • D-Smart Net Temsilcisi26 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön