30 Ocak
#11517314

Kendisini Türk Telekom Olarak Tanıtan D-Smart Net Bayi!

29.01.2019 tarihinde 08505320375 numaralı numaradan aranmış olduğum kişi
D-Smart'ın Türk Telekom ile birleştiğini ve mevcut internet aboneliğimi D-Smart'a geçirebileceğimi iletti. Herhangi bir modem değişikliği olmadan Türk Telekom internet ve telefon hizmetimi de sistem üzerinden kapatabileceği söyledi. Sonrasında beni arayarak bulunmuş olduğum bölgede D-Smart alt yapısının desteklenmediğini bildirildi. Ben herhangi bir abonelik başvurusu yapmadım fakat bu aramalarla kandırılan insanlar olmuş. D-Smart yetkililerine sesleniyorum, satış yapmak için her türlü yalanı söyleyen, bayilerinizi bu konuda cezalandırmanız gerekiyor. Kısa vadede birkaç kişiyi kandırıp satış yapabilirsiniz fakat uzun vadede kaybedeceğiniz güvenden dolayı kalıcı bir şirket olmazsınız.

Serkan Serkan 324 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi20 Mart

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeleri sağladık.Konu ile ilgili talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup gerekli aksiyon alınmıştır. Saygılarımızla.

  • Serkan01 Şubat

    Konu ile alakalı D Smart tarafından herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır.

  • D-Smart Net Temsilcisi30 Ocak

    Değerli Müşterimiz Sayın SERKAN D., 11517314 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları