30 Mayıs 2016

Hayatımda İnternet Aboneliğim Olmadı D-Smart Net İcra Yollayacakmış!

Efendim mevzu şöyle; bir gün sabah telefona bilmem ne hukuk bürosundan iki tane mesaj geliyor ve D-Smart Net'e borcum varmış da ödenmemiş falan filan. Peki dedim, zaten çok boşum ya bir de bu çıktı. Aradım avukatlık bürosunu o da hop D-Smart'a orayı aradım hop o da tekrar avukata. Durdum düşündüm avukatımı aradım çok param var ya görüşüp avukatımla, tekrar D-Smart'ımızın avukatlık bürosunu arayıp gayet sakin bir şekilde aynen şöyle dedim; Peki hanımefendi siz başlatın icrayı bende bekliyorum o kişi miyim, değil miyim gelsin.


Arkadaşlar zaten param da yoktu iyi oldu, üye olmayan bana hem de hiç hayatımda internet
üyeliğim yokken bana haciz gelsin gelsin ki bende bunu hem medyaya, hem de hukuki boyuta bir güzel taşıyayım fazla fazla bakalım gariban zenginden nasıl alıyormuş. O zaman göreceğim beni bir haberlere çıksınlar hepsi bakalım birazda onlar uğraşsın.

Aysun 102 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03/06/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi30 Mayıs 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön