24 Ocak 2017

D-Smart TV Ve İnterneti Farklı Adreslerime Tanımlamış. Çözüm Getirmediler.

3 gün önce D-Smart TV+İnternet paket üyesi oldum. D-Smart TV ve İnternet farklı adreslerime ve telefonlarıma tanımlanmış. Beyan ettiğim adres yerine yanlış adrese tanımlanma nedeniyle zarara uğradım. Şöyle ki, Mudanya adresime TV+internet bağlanacak iken, TV Mudanya adresime, internet Nilüfer ilçe adresime tanımlanmış... Nilüfer ilçesinde kullandığım sabit telefonum ve TTNET taahhütlü internetimi D-Smart müracaat ederek kapatmış. Nilüfer adresimde D-Smart tan bir talepte bulunmadığım halde bu kapanmalar nedeniyle bana gerekli olan telefon ve internetim 3 gündür kapandı iptal oldu. Nilüfer'de ki cayma ve yeniden yeni fiyattan abonelik mecburiyeti nedeniyle maddi zarara uğradığım çok açıktır. D-Smart'tan tazminini istiyorum. Tüketici Mahkemesine başvuru ve tazminat hakkım saklıdır. D-Smart herhangi bir çözüm ve cevap vermedi bu nedenle Bu işlemde kusur tamamen D-Smart'a aittir.

Kemal 418 Okunma

Cevaplar

 • Kemal27 Ocak 2017

  D-Smart, uğradığım maddi kayıpları teleafi için "TV + İnternet" paketi kapsamında indirim tanımlayacak, kayıplarımı kısmen de olsa telafi edeceğine inanmak istiyorum.

 • Kemal24 Ocak 2017

  Nilüfer ilçesindeki adresimde başka bir internet sağlayıcısı ile anlaşma yapamıyorum çünkü D-Smart henüz yanlış adresten çıkmamış veya prosedür uzayıp gidiyor. Para, zaman ve bağlantı kayıplarımız artarak devam ediyor. İş mahkemelik olacak herhalde.

 • D-Smart Net Temsilcisi24 Ocak 2017

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 24.01.2017 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi24 Ocak 2017

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

 • Kemal23 Ocak 2017

  D-Smart aradı, hatanın telafisi için kampanyada indirim teklif edildi. Uygulamalarını bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön