24 Ekim 2016 #6752866

D-Smart Net'te Nakledilmeyen İnternet

25 Eylül 2016 tarihinde D-Smart Net hattımı güncel adresime taşımak üzere başvuru yaptım ve 27 gündür hizmet alamıyorum. Müşteri temsilcileriyle o tarihten itibaren neredeyse her gün, günde 3 - 4'ü bulan, görüşme yapmama rağmen halen internet sorunuma bir çözüm bulunmamıştır. Görüştüğüm Müşteri temsilcileri sürekli tarih vererek oyalamakta, sorumluluğu alt yapısından faydalandıkları firmaya atmakta, fakat sorunun çözümüne dair mazeret üretmekten başka bir şey yapmamaktadırlar.


Olay zaten bu haliyle yeterince sinir bozucuyken, bir de yaklaşık 10 gün kadar önce taahhüt yenilemek için bu sorumsuz firma tarafından telefon almış bulunmaktayım.


Acaba bu firma hiçbir soruna çözüm bulamayacaksa neden müşteri hizmetleri gibi bir oluşum kurmuştur? Sikayetvar.com'a yazmak dışında çözüm bulamamak, 'kurumsal' olduğunu iddia eden bir firma için itibar zedeleyici değil midir?

Sedat 98 Okunma

Cevaplar

  • Sedat02 Kasım 2016

    Bugün 40. gün ve hala internetim yok. "Nakil işlemi tamamlanmıştır" fakat sizin sorumluluğunuz dahilindeki problem ya da problemlerden dolayı hala internet hizmeti alamamaktayım. Buna karşın her gün 4-5 kere aramaya devam ediyorum ve "48 saat içinde ekipleri yönlendireceğinizi" söyleyip oyalamaya devam ediyorsunuz. Sana cuma gününe kadar süre D-Smart.

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Abonemiz, Nakil talebinize istinaden 8809786733 hizmet numaralı D-Smart İnternet aboneliğinizin 28.10.2016 tarihinde nakil işlemleri tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi25 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön