3 g
Yorum Yap
#11856143

D-Smart Net'te Hız Sorunu!

D-Smart internet kullanıyorum. Yaklaşık 1 haftadır internet hızında problem yaşıyorum. Defalarca arayıp sorgulamama rağmen Herhangi bir sonuç yok ve düzelme olmadı.


Müşteri hizmetlerini aradığımda ilgisiz ve geçiştirici cevaplar alıyorum. Bir günde halledilecek sorun günlerce sürüyor.

Kübra Kübra 247 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kübra2 g

    Hala sorun devam ediyor siz ulaşamadınız ama ben ulaştım yine bir çözüm sağlanamadı

  • D-Smart Net Temsilcisi2 g

    Değerli Abonemiz, Teknik birim internet bağlantısındaki probleminizle ilgili arıza kaydınızı almış ve altyapı sağlayıcısı tarafından 17.04.2019 tarihinde bağlantı probleminiz giderilmiştir.Kontrol amaçlı tarafınıza geri arama sağladık fakat ulaşamadık. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz Sayın KÜBRA C. , 11856143 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları