02 Ekim 2014

D-Smart Net'in Verdiği Hizmetten Şikayetçiyiz!

Müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz D.Smart'ın. Kullanmakta olduğumuz 8 mg pitselik kullanmamız gereken internet 1mg pitsel olarak bize hizmet veriliyor bu konuda müşteri hizmetlerine bilgi verilmesine rağmen kırk sekiz saat içinde dönülecek denmesine rağmen dönülmedi ve ilgilenilmedi.

Bu konuda duyarlı davranılmasını istiyoruz. D-Smart tarafından düzgün hizmet alamadığımızdan aboneliğimizin iptalini istediğimizde bedel ödememiz gerektiğini söylüyorsunuz kullanmadığımız internetin hangi bedelini ödeyeceğiz önce altyapınızı düzeltin sonra kullanamadığımız hizmetin bedelini talep edin şiddetle kınıyorum sizi.

Yavuz 1.576 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 06/10/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön