07 Mart 2016

D-Smart Net'in Ping Sorunu ve Çözümsüzlük!

Yaklaşık 3 senedir D-Smart Net kullanıyorum, yaklaşık 7-8 ay önce sözleşmemi yeniledim sanırım büyük hata ettim. Son 1 aydır D-Smart Net'te inanılmaz ping sorunu yaşıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım bu konu hakkında yapabilecekleri hiçbir şey olmadığını, girdiğim oyunlardan kaynaklandığını söylediler... Hayır efendim diğer net kullanıcıları aynı oyunda ping sorunu yaşamıyor benim gibi D-Smart net kullanıcısı olan 2-3 kişide de aynı sorun var.


Şimdi bende hukuk yollarımı araştırıyorum. Bu durum 1 hafta daha devam eder ise sözleşmemi iptal etmek için umarım bu sorunu en kısa zamanda halledersiniz haricinde her türlü hukuk hakkımı arayacağım.

Kaan 96 Okunma

Cevaplar

  • Kaan07 Mart 2016

    Siteden kaynaklı olsa eğer diğer net kullanıcılarıda aynı ping sorununu yaşardı... Ayrıca tüm sitelerdemi ping var? Neden birazda kendinizde aramıyorsunuz sorunu direk 3. şahıs a suç buluyorsunuz? Neyse durum anlaşıldı Önce bilgi teknoloji iletişim kuruluna baş vuracağım aynı ilgili şikayeti olanlar bilgi teknoloji iletişim kurulu numarası 0212 294 72 00 Ve sonrada kaymakamlıktaki tketici hakemine başvurup sözleşmemi tek taraflı fes edip ceza ücreti ödemeyeceğim ya portumu değiştirip bu sorunumu çözün ya da yukarıda belirttiğim ilgili yerlere başvuracağım.

  • D-Smart Net Temsilcisi07 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ping sorunu bulunduğunuz sitenin server yoğunluğundan kaynaklı olup tarafımızdan müdahale edilememektedir. Site yöneticisi ile görüşmenizi rica ederiz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi07 Mart 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön