27 Ağustos 2013 #1978326

D-Smart Net'i İptal Ettirdiğim Halde Fatura Geliyor!

12328789129 nolu D-Smart Net aboneliğimin taahhüdü bittiğinde kapattırmak üzere müşteri
hizmetlerini aradım. Verdikleri adrese APS ile 10 gün içinde iptal dilekçemi gönderdikten sonra işlemler tamamlanacaktır dendi. Ben de ayın sonuna geldiğimizi bu işlemin de bir günde tamamlanamayacağı için bir sonraki döneme sarkabileceğinden dolayı yeni bir fatura çıkıp çıkmayacağını sordum ve bu işlemi ivedilikle çözmelerini istedim.


Zaten 10 günlük mühlet verildiğini ve kapatma talimatının önemli olduğunu ve bu süre içerisinde dilekçemi gönderdikten sonra yeni bir fatura çıkmayacağını, iptal talebimin işleme alındığı söylendi. Aylar sonra ödenmemiş faturam çıkıyor. D-Smart Net müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum, çözüm bulunsun lütfen.

Osman 91 Okunma

Cevaplar

  • Osman06 Eylül 2013

    bugün hukuk bürosuyla yaptığım telefon görüşmesinde yasal takibin sonlandırıldığı ve ödenmemiş faturamın iptal edildiği bilgisini aldım. Benimle aynı şikayeti yaşamış veya yaşaması muhtemel olan vatandaşlar, d-smart net in istemiş olduğu dilekçeyi gönderdikleri gönderi nosunu saklasınlar ve gönderi tarihlerini takip etsinler.

  • Osman04 Eylül 2013

    dün pttden aps gönderi numaramı bularak, tüm gönderi kabul ve teslim tarihlerini edindim.Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede 25.01.2013 tarihinde kapatma talebimi verdiğimi 29ocak ta aps mi pttden gönderdiğimi ve d-samrt tarafına 1şubat tarihinde ulaştığını,(yani 10 günlük dilekçe gönderim süresini aşmadığımı),ancak dsmartnetin işlemi 7 şubat tarihinde gerçekleştirdiğini ispatladım.operatör yasal takip bürosuna takibin sonlandırılması için bilgi verileceği ve birkaç gün içinde geri bildirim yapılacağı söylendi,umarım dedikleri gibi sonuç çıkar ve haksız yere çıkan fatura iptal olur.

  • D-Smart Net Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön