06 Mart
Yorum Yap
#10200613

D-Smart Net'e Yalvarmam Mı Gerekiyor İnternet Bağlaması İçin!

İnternet bağlatmak istiyorum dedim hemen beyefendi dendi dairenize kadar fiber net var dendi. 3 gün içinde bağlanır sözünü aldım ve hatta acil olursa daha hızlı bile bağlanılabilir dendi. Ne zamanki sözleşmeyi imzaladım; 1 haftaya kadar uzayabilir oldu, fiber net belki daireye kadar gelmiyor olabilir oldu. 1 hafta doldu 8.gün artık ben aradım beyefendi portunuzda yer yok 21 iş günü sonra port açılmazsa iptal olacak internetiniz dendi. Baştan kontrol etseydiniz portu baştan deseydiniz portta yer yok veya böyle bir sıkıntı olabilir diye. D-Smart'tan böyle bir rezillik beklemezdim, ayrıca ben T***'u arayarak D-Smart'a üye yaptılar ve benim sözleşme için gelindiğinde haberim oldu. Yalvarmam mı gerekiyor net bağlayın diye!

Semih 206 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi13 Mart

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 13.03.2018 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Semih09 Mart

    Evet? Sonuç ne simdi, yine aynı.

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Mart

    Değerli Müşterimiz Sayın SEMIH A., 10200613 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler