11 Aralık 2013

D-Smart Net Zorla Modem Satışı Yapıyor!

D-Smart'ta arkadaşını getir kampanyasında arkadaşım D-Smart + limitsiz net kullanmak istiyor. Fakat müşteri hizmetlerini aradığımızda modem alma zorunluluğunun olduğu iletildi. Bu da yetmezmiş gibi aylık 2 TL faturaya bu yüzden ücret yansıtılacağı söylendi. Tarafımızda modem olduğu ve gerek duymadığımızı bildirmemize rağmen modem ile bu kampanya söylenilmektedir.


Bu şekilde istemediğimizi bunun için çözüm istediğimizi 2 haftadır şikayet konusu açmamıza rağmen 96 saattir döneceğiz demesine rağmen hala müşteri hizmetleri dönecekler. Şimdi sormak istediğim şudur; Müşterilerine kampanya sunup zorla modem satmak nasıl bir nihai tüketiciye dayatmadır. Müşteri hizmetleriniz bu şekilde mi çözüm buluyor.

Tarkan 73 Okunma

Cevaplar

 • Tarkan25 Aralık 2013

  Ne kadar zor is aramak

 • D-Smart Net Temsilcisi24 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 23/12/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Tarkan23 Aralık 2013

  hayatımda artık Dsmart isminin zikredilmesine dahi tahammülüm yok. Çevremede bunu yeterince empoze etmeyi bir borç bilirim.

 • Tarkan23 Aralık 2013

  sorun çözümlemeniz 96 saat diyorsunuz telefon ile ama ne hikmetse 3 haftadır çözümlenmiyor. Sanırım gökten vahi gelirse bir ihtimal çözümleyeceksiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi23 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Tarkan22 Aralık 2013

  hala cevap verme nezaketinde bulunulmuyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön