10 Ağustos 2017 #9111732

D-Smart Net Yurt Dışı Gecikme (Ping) Sorunu

Online oyun oynuyorum, haliyle bağlantı serverları yurt dışı. İnternet bağlantımda 1 haftadır her gün akşam saat 20:00 - 24:00 arası düzenli olarak ping sorunu yaşanmakta. Diğer internet sağlayıcılarındaki herhangi bir arkadaşım da böyle bir problem yaşanmıyor. Sorun karşı server bazlı da değil. Bu konuyla ilgili çağrı merkezinize 6-7 defa ulaştım. En son akşam konuştuğum bayan o zaman problemin alt yapıdan kaynaklı olduğunu (buraya dikkat) benim doğrudan TTNET ile bağlantıya geçmemi) söyledi. Ben faturamı TTNET'e ödemiyorum. Zaten doğal olarak kurumsal bir firma olarak geçtiğiniz için benim TTNET ile bağlantı kurmam etik bir davranış zaten olmaz. Sorunun çözümü için ilgili departmanın ilgili & deneyimli bir teknik personelin irtibata geçmesini istiyorum. Yaklaşık 3-4 yıldır D-Smart abonesiyim ve şu an da pişmanlık duymaya başladım. Kısıtlı olduğu için yazamıyorum. Ulaşmanızı bekliyorum.

Doğukan 615 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi10 Ağustos 2017

    Değerli Abonemiz, İnternet bağlantı sorununuz ile ilgili gerekli kontrolleri sağlamak ve yaşanan bağlantı sorunun çözümü adına , teknik birim tarafından 10.08.2017 tarihinde geri dönüş sağlanarak arıza kaydınız alınmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi10 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın DOĞUKAN KARANFIL, 9111732 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön