31 Ekim 2016

D-smart Net Yine İnternet Yok!

2 yıldır şikayet etmekten bıktım, şikayetlerimin sayısını unuttum. Boş yere fatura ödüyorum. Her neyse şikayet mesajından sonra arayacaksınız kendinizi yapamayacağınız iş için yormayın. Kasım'da taahhüdüm bitiyor, sözleşmem bittikten sonra aboneliğimin iptali için ne yapmam gerekiyorsa yapacağım! Olmayan internetinizi kullanmak istemiyorum. En azından beni aradığınızda bilgili bir arkadaş olsun arayan 2 yıldır ödediğim paralar bir işe yarasın sorunsuz kapatayım o işle bari uğraştırmayın!

Ebru 118 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 03.11.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön