10 Nisan 2015

D-Smart Net Yetersiz Hizmet!

Yaklaşık 1 yıl önce 2 yıllık taahhüt sözleşmesi yaparak bu platforma abone oldum. Aboneliğim başladığı tarihten itibaren bağlantı ve hız problemi için kaç defa şikayet talebinde bulunduğumu hatırlamıyorum. Zaten her aradığımızda müşteri temsilcisine ulaşabilmek için ortalama 15 dakika beklediğim düşünülürse nasıl bir rezillik çektiğim anlaşılacaktır. Her defasında sorun çözüldü diye kandırılıyorum, modemin arızalı olduğunu kaç defa ilettim yine çözüm yok. En başta ve sözleşmede olmamasına rağmen modem değişimi için bile ücret talep ediliyor. Onu da kabul ettim ama hala sonuç alamıyorum. Taahhütten vazgeçmek istediğim zaman çıkarttıkları ücretlerde cabası.

Mehmet 154 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01/05/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Mehmet13 Nisan 2015

    Biraz önce D-Smart Net ile görüştüm. Modemin arızasını tespit edecek yetkili servisleri bulunmamaktaymış. Başka bir modem ile birkaç gün denedikten sonra sorun çözülürse modem değişikliği yapılacakmış. Paramızla rezil olduğumuz yetmiyor birde teknik servis hizmeti veriyoruz bu şirkete haydi hayırlısı.

  • D-Smart Net Temsilcisi10 Nisan 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön