03 Haziran 2013

D-Smart Net Yasal Kararlara Uymuyor!

D-Smart Net''i hakem heyetine şikayet etmem neticesinde hakem heyeti beni haklı bulup ödediğim faturanın iadesine hükmettiği ve sonucu bana ve D-Smart Net'e yazılı olarak bildirdiği halde D-Smart yasal hükmü hiçe sayıp tarafıma iade yapmamıştır. Türkiye Cumhuriyeti'nin hukuk ölçülerine ve hükümlerine riayet etmeme örneği sayılabilecek bu etik olmayan tutumundan ötürü D-Smart'tan şikayetçiyim. Hukuka paralel iş yapmasını talep ediyorum.

Zafer 49 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi04 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 03/06/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön