16 Mart 2013 #1688553

D-Smart Net Yapılamayan Nakil Ve Müşteri Hizmetleri!

1-Müşteri hizmetlerine giriş hatalı. İnternet işlemleri için 2'yi tuşluyorsunuz, karşınıza çıkan kişi sizi internet departmanına aktarıyor.


2-Hizmet no okuyan program 10 haneli hizmet noyu 12 hane okuyor. Programı internet kafede yazmışlar.


3-Nakil işlemini yapamıyorlar. 7 iş günü taahhüdünü neyine güvenerek verdiklerini anlayamadım. Bugün 10. iş günü ve hala beceremediler. Adresimi yanlış yazdıklarını söylediler ve hatalı giriş için geciktiğini iddia ettiler. Siz yapamayacaksanız ben bağlatayım dedim, yok bu bizim işimiz dediler. Yine beceremediler. Telekomu aradım, adres ve telefon bildirilmediği için bağlayamadık dedi. İşimi kendim çözdüm.


4-Veremedikleri hizmete 800 lira cayma istiyorlar.

Tolga 29 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön