06 Nisan 2016

D-Smart Net Yanlış Modem Tahsisi

İki yıl önce D-Smart Net'ten taahhütlü olarak internet satın aldım. Fiber aboneliğim olmasına rağmen filmleri takıla takıla izletti. Modemi salona koydum 90 m2 evde hemen yan odadaki mutfakta bile internet çok az çekti, kopmalar yaşandı. Defalarca şikayette bulundum ama sonuç alamadım. Bu ay üyeliğim bitiyor. Araştırma yaparken ithalatçı firmadan D-Smart Net'in bana kullanmam için tahsis ettiği modemin fiber için uygun olmadığını öğrendim. Firmaya dün yazı yazdım ama sonuç alamadım. Zararımın telafi edilmesini istiyorum.

Olcay 106 Okunma

Cevaplar

  • Olcay06 Nisan 2016

    Benim evde kullandığım modemi (d-link 2640u) d Smart bayisi teslim etti. Benim evimde kullandığım D-link 2640-u Marka modem firmanıza ait değil mi?

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. Aboneliğiniz kapsamında Fiber ADSL 20Mb e kadar(FTTB)- limitsiz (AKN 75GB) tarife kapsamında aboneliğiniz devam etmektedir. Mevcut aboneliğinizde Bina'ya kadar Fiber hizmeti bulunmaktadır. Eve Kadar Fiber hizmetlerinde Modem teslimatı Türk Telekom tarafından sağlanmakta olup Bina'ya kadar aboneliklerde D-Smart İnternet tarafından sunulan modem kullanılmaktadır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Nisan 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön