sta-3-hoverOrtalama Çözüm

D-Smart Net Yanlış bilgi Verildi

Ahmet Ahmet3 hafta önce

Birkaç önce yeni taşındığım ev için ınternet araştırırken karşıma kampanyaları listeleyen bir site çıktı. Türk Telekom logosunun üstündeki 0850 ile başlayan numarayı aradım. Karşıma çıkan bayana Türk Telekom mu diye sordum evet dedi. Peki tarifeleri öğreneyim dedim ve bir tane seçtim. Sözde anlaştık. Hatta konuşmamızda birazdan size D-Smart'tan bir mesaj gelecek dikkate almayın onu dedi. 

Ben de inandım. Ertesi gün eve ADSL kablo çekildi. Gelen eleman üzerinde "TTNET yalın ınternet aboneliği içindir" yazdığım kimlik fotokopisinin fotoğrafımı çekti ve gitti. Ardından D Smart'tan bir arama geldi. Hayırlı olsun TV paketi de ister misiniz dedi. Ben de ben sizin aboneniz değilim, ilgilenmiyorum TV paketinizle de dedim. 

Yok hayır siz D Smart ınternet abonesi olmuşsunuz dedi. Biraz konuşup kapattım. D Smart sitesinden gerçekten de adıma abonelik açılmış olduğunu gördüm ve bir aldatmayla karşılaştığımı anladım. Bu iletişim bu hukuk çağında bu ne cüret anlamak mümkün değil. Maddi kaybım olmadan derhal hiç kullanmadığım bağlantının iptalini istiyorum. Manevi zararımla ilgili haklarım saklı kalmak şartıyla.

  • - Görüntüleme
full-star full-star half-star empty-star empty-star
2.5/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler