16 Ağustos 2013

D-Smart Net Yanlış Bilgi Vererek Üye Yaptı!

Temmuz 2013'den beri 2418*** nolu D-Smart Net üyesiyim. Daha önce TTNET üyesiyken, Haziran 2013'de bana D-Smart'tan ulaşıp, TTNET'deki üyelik taahhüdümün artık bittiğini ve 2 yıl taahhütlü D-Smart Net üyesi olmamı önerdiler. Ben de kabul edip, D-Smart Net'ın 6 GB kotalı paketine geçtim.


Ağustos 2013'te TTNET'ten taahhüdüm bitmeden iptal ettirdiğim gerekçesiyle 144,61 TL bir fatura aldım ve ödemeyi yaptım. Meğer TTNET'de ki taahhüdümün bitmesine daha 1 sene varmış. D-Smart Net müşteri hizmetlerini arayarak, bana yanlış bilgi verdikleri için zararımın tazmini talep ettim. Bana eğer limitsiz tarifeye geçersem zararımın 120 TL'sini 24 taksitte faturamdan düşeceklerini belirttiler.

Altan 57 Okunma

Cevaplar

  • Altan22 Kasım 2013

    Dsmart, konuyla alakalı olarak benden TTNET'e yaptığım ödemenin faturasını istemiş ve zararımın tazmin edileceğini belirtmiştir. Ödemesini yaptığım faturayı ve dekontu, belirttikleri faksa gönderdiğim halde aylar geçmesine rağmen zararım tazmin edilmemiştir. Dsmart'ın bu tutumunu kınıyorum ve hiç kimseye Dsmartnet'İ tavsiye etmiyorum...

  • D-Smart Net Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Altan20 Ağustos 2013

    DSmart üyeliğimi iptal ettirebilmek için, taahhüt süremin bitmesini dört gözle bekliyorum...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön