08 Ocak 2015
Yorum Yap
#2956866

D-Smart Net Yanlış Bilgi Vererek Abone Yapıyor

D-Smart sizi Türk Telekom'dan arıyoruz diyerek 3 Ocakta sözleşme tarihiniz bitti yüksek fatura ödersiniz diye beni yanıltıp abone etmeye çalıştılar. Sonra ben TTNET ile olan sözleşmeme baktım. Temmuz ayında bittiğini gördüm.


Israrla Türk Telekom'dan mı arıyorsunuz dedim evet dediler. Artık TTNET'in D-Smart Superonline ile ortak bir şekilde kampanya yaptıklarını söylediler. Belli bölgelere hangisi uygunsa o sağlayıcıyı TTNET öneriyor dediler. TTNET ile sözleşmem devam ettiği içinde bu şekilde cayma bedeli ödemek zorunda kalacaktım. Bundan sonrada ücretsiz dahi olsa D-Smart'ı kullanmayacağım.

Yeşim Yeşim 233 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Ocak 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler