02 Mayıs 2013 #1774184

D-Smart Net Yanlış Bilgi Verdiler!

Yalın net kullanımına geçmeden 10 tl bir defaya mahsus kesilecek iken her ay kesildi bu bilgiyi veren kişiyi şikayet etmeme rağmen birşey olmadı. Taahhüdümüz bitti net annemin üzerine olduğundan kişisel bilgilerle kapanma işlemi gerçekleşecek iken telefonda kesinti oldu. Bir saat sonra aradığımda kişisel bilgilerin yeterli olmadığını güvenlik için birkaç bilgi gerekli denildi bir önceki konuşmamızda bu olmamıştı bu yanlış bilgiyi veren kişiden şikayetçi oldum, şikayet formu oluşturduğunu söyledi güvenlik bilgileri olursa işlemin devam edeceğini söyledi bilgileri aldım bu sefer annemle konuşulması gerekildiğini ve şikayet etmiş olduğum formun oluşturulmadığını öğrendim yani aboneliği iptal etmemek için her şeyi yaptılar.

Davut 29 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Davut05 Mayıs 2013

    sizde olan numaram 7/ 24 saat açıktır ulaşamama gibi bir ihtimal yok denilecek kadar azdır

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 02/05/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön