18 Ekim 2016 #6709633

D-Smart Net Yalan Yanlış Bilgi ve Abonelik İptal Etmeme

Kendilerini TTNET vasıtasıyla D-Smart'tan arayan kişiler tarafından kandırılarak TTNET aboneliğim iptal edilip D-Smart'tan aboneliğim başlatıldı. 3 kere iptal talebi ve şikayet formu müşteri temsilcisiyle oluşturmama rağmen. Şikayet talebimi numarasıyla verdiğim halde bana hiç söylemediğim şaka gibi konuşarak onlara teşekkür ettiğim söylendi. Ses kaydımı istediğimde bana ilk iki ses kaydım yerine 3. ses kaydımın dikkate alındığını söylediler. Ve iptal için uygun görülmediği söylendi. Ben D-Smart'tan şikayetçiyim hala aboneliğim sürüyor ve iptal etmiyorlar eksik evrak denilerek. Ben tüketici hakkımı kullanarak ilk 14 gün içinde sebep belirtmeden cayma hakkımı kullanıyorum kabul etmiyorlar. Derhal aboneliğimin iptalini ve bu yalana bir son verilmesini istiyorum. Not olarak benim anlattıklarımı yazıyor gibi form doldurarak kendi kafalarına göre form doldurdular. Hizmet aldığım no... . 212518****.

Şenol 129 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 17.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi18 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön