02 Şubat
Yorum Yap
#10087409

D-Smart Net Veremediği Hizmetten Yarattığı Mağduriyeti, Bedel Olarak Almaya Çalışan Organizasyon

Bir hata sonucu geçiş yaptığı D-Smart'a, önce vermesi gereken internet hizmetini sağlıklı olarak veremedi. Üstüne kayıtlı telefon numarasını kapattırmış, sonra sözde yanlış telefon numarası üzerinden işlemler yapmış ve sonuçta benim internet portumu da kapattırmışlardı. Sonra bulunduğunuz firma yeniden hattın açılması ve sözleşme yapılması gerektiğini söyledi. Hem de çok daha yükse fiyata:) Durum www.sikayetvar.com'a yazıldıktan sonra artık şikayet nereye gittiyse hemen merkezden birileri arayıp en kısa zamanda yapılacak, zararınız karşılanacak modunda 2 ay böyle oyaladılar. Aylarca internet veremeyen firma D-Smart TV üyeliğine geçişimi yapmış ve kullanmadığı TV aboneliğini faturalandırmış. Üstüne cayma bedeli, vb.! Milleti mağdur etmek için tam bir organize yapı olan D-Smart'ın bu yaptıkları için lütfen birileri artık bir şeyler yapsın.

Levent 272 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14.02.2018 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi04 Şubat

    Değerli Müşterimiz Sayın LEVENT Ç., 10087409 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler