14 Ağustos
#12419497

D-Smart Net Ve Akıl Oyunları

D-Smart TV ve internet kullanıcısıyım 4 megabit internet bağlattım. Yetmediği için 24 megabite yükselteyim dedim, yükseltmez olaydık. Yükseltti internet ve TV bağlantısı koptu ortada kaldık ve SMS geldi modemi en yakın bayiye teslim edin SMS geldi tekrar aradım Müşteri hizmetlerini sıkıntıyı halletti. Modem ücreti faturanıza yansıyacak ifadesinde bulunuldu gün geldi geldi. 167.00 Türk lirası aradık bu fatura ne düzgün tatmin edici bir cevap verilmedi.


Aylık faturayı sordum bir sürpriz daha 109 TL olarak bana ifade edilen fatura oldu mu? 117 TL konuşulan müşteri temsilcisi vergiler dahil 109 TL'dedi evet dedik ama şimdi oldu 117 TL aylık kullanım faturası oldu. Burada kim suçlu Tüketici Hakem Heyeti'ne baş vuracağım. Suçlu kim olacak veya her aranan müşteri temsilcisinin ekranında ayrı fiyat mi çıkıyor? D-Smart her zaman gibi mağdur etmeye devam ediyor.

İlker İlker 691 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İlker10 Ağustos

    D-Smart 109 TL taahhüt veridi fakat fatura 167 TL geldi karşımızda bir muhattapta bulamıyoruz. Ses kayıtlarında 109 TL'ye personelinin evet dediğini duyuyor o gün için sisteminde hata olduğunu belirtiyor müşteri temsicililerinin her biri ayrı fiyat veriyor. Sesli onay sistemi ile verilen 109 TL inkar ediyor d- Smart ta ivedi dönüş bekliyorum. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurup sosyal medyada yapılan rezilliği tüm kamuoyuna duyuracağım saygılarımla.

Ziyaretçi Yorumları