31 Mart 2016

D-Smart Net Üyelik Sonlandırılmasına Faturalandırmanın Durdurulmasına Rağmen Kullanılmayan Ay İçin F

D-Smart Net üyeliğimi iletişim sorunu olduğu için yasal sürem dolduğunda iptal ettim talep ettikleri gibi gerekli faksı ve cihazları teslim ettim buraya kadar bir sorun yok bir sonraki ay faturalandırma sonlandırılmasına rağmen Temmuz 2015 faturası kesildi itirazda bulununca bunun D-Smart Net kaynaklı bir hata olduğu bildirildi ve ödeme yapılmaması bilgisi verildi borcun düzeltileceği söylendi.


Bende konuyu kapattım şubat sonu Mart başı 2016' da bana SMS ile icra işlemi başlatılacağı bilgisi verildi tekrar D-Smart Net' e zorda olsa ulaşmayı başardım bu sefer Temmuz 2015 faturası yerine Ağustos 2015 için yeniden aynı fatura düzenlenmiş tekrar itiraz ettim ve yine hatanın D-Smart kaynaklı olduğunu faturanın iptal edilip avukatlık şubesine bilgi verileceği söylendi ama bugün yine SMS ile bilgi geldi ve faturanın düzeltilmediği gördüm, avukatım dava durumunda kazanacağımızı bildirdi..

İsmail 122 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi04 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 31/03/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • İsmail31 Mart 2016

    Dsmarttan bir dönüş belkiyorum

  • D-Smart Net Temsilcisi31 Mart 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön