16 Eylül 2013

D-Smart Net Üyelik İptalini Zora Sokuyor!

1 yıl kadar kullanmakta olduğum İnternet paketi taahhütsüz olduğu halde ve kesme ihbarında bulunduğum halde araya bir sürü prosedür koyuyorlar yok şu numaraya dilekçeyle faks çekeceksin de sonra onlar değerlendirecek de...

Oysa abone olurken ısrarla 5 kez sormuştum ve şu yanıtı almıştım; aboneliğini istediğin an tek bir telefonla sonlandıra bilirsin.

D-Smart Net insan kaynakları sizlerin temsilcileriyle yaptığım telefon görüşmelerini inceleyin(hani kayıt altına alıyorsunuz ya) ne kadar yanılttıklarını göreceksiniz. Ayrıca faks maks da çekmiyorum. bundan sonra D-Smart Net üyesi değilim. Başka bir iş ile anlaşacağım.

Savaş 84 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 26.09.2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 27.09.2013 iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön