11 Mayıs 2013 #1791989

D-Smart Net Üyelik İptali!

D-Smart Net ile 1 yıllık taahhütle anlaşma yaptık ve yaptığımız anlaşma 1 Mayıs'ta başladı. Ben bugün bu anlaşmayı feshetmeyi ve normal ön ödemeli veya faturalı sisteme geçmeyi istediğimi bildirdim. D-Smart bunun mümkün olmadığını tek yolun interneti kestirip sözleşmeyi bitirmemiz gerektiğini söyledi.


Tek telefonla evime internet bağlayan D-Smart internet sözleşmesinin bitimi için ise onlara APS ile dilekçe göndermem gerektiğini iletti. Kısacası anlaşma yaparken ve para alırken firma her türlü kolaylığı sağlıyor ama sonrasında size çözüm üretmiyor ve size sözleşme feshi için zorluklar çıkarıyor.

Taylan 66 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 13/05/2012 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Taylan11 Mayıs 2013

    tekrar ulaşmaya çalışırsanız başarılı olabileceğinizi düşünüyorum. sizdeki iletişim bilgilerim günceldir

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön