17 Ağustos 2015

D-Smart Net Üşengeç Müşteri Hizmetleri!

Her ay AKK aştığımdan 3'e düşecek olan hızım 1'e düşüyor. Her ay arıza kaydı oluşturmak için zahmetlere giriyorum. Ardından düzeltiyorlar 2-3 gün sonra. Bu ayda aynı dertten muzdaribim, müşteri hizmetlerini aradığımda sorun olmadığını söylüyor. Neye göre sorun yok benim yanımdan mı giriyor internete deniyor? Alt tarafı 3'e çıkacak her zamanki gibi fakat 1'e sabitliyorlar bu hızı. Düşürmeyi de beceremiyor ki hızı yükseltmeyi becersin. Her ay yetti artık. Arıza kaydı alın diyorum sorun var internette belli ki arıza kaydı almaya üşeniyor. Neden acaba üşeniyor?

Meralkaya 65 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Değerli Abonemiz, ADSL 16Mb e kadar - limitsiz (AKN 75GB) tarifeden yararlanmaktasınız. Gerekli kontroller sağlandığında 187,739 GB üzeri kota kullanımı yapıldığı tespit edilmiştir. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince bulunulan ayda yararlanmış olduğunuz tarife için 50 GB AKN’ nin aşılması durumunda kullanım hızınız en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak olup dönem sonunda normal hızına dönecektir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön