D-Smart Net Ürünü Anlatıldığı Gibi Değil

Zeynep Zeynep20 Ağustos 03:20

18.08.2020'de Kurulan internetim çok yavaş yaklaşık 5 gün öncesi telefon ile arayıp internet hizmeti almak istiyorum dedim. Sözleşme de koşulsuz şartsız 20 gün iade hakkım olduğu yazmasına rağmen. Müşteri temsilcisi 480 TL ödeme çıkartıyor interneti bağlarken 65 TL ödeme yaptım hızı hep 4 - 6 Mbps arası 20.08.2020 gece arayıp iptali istedim bana ısrarla 480 TL cayma bedeli dediler. Yarın notere gidip görüşmeyi kaydettiğini söyledim. 

ihtar çekeceğim 2 gün gecesi ürün maalesef ürün anlatıldığı gibi değil. Yarın imi bırakacağım hamile halimle çocuğa bakıcı çağıracağım 200 TL noter masrafı kaç para bilmiyorum. 100 'den fazladır 65 TL kurulum zaman kaybım bir dert gerçekten müşteriye değer vermeyen bir firma üzülerek söylüyorum. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Zeynep 22 Ağustos 12:00

Bu şekilde noterden yazı göndererek çözüm üretebilirsiniz zararımı ödemelerini de talep ettim. Masraflarımı ödemeyi kabul etmezler ise avukata vereceğim. Kimse görüp cevap dahi vermeyen D Smart mağduru olmasın unutmasınlar burası muz cumhuriyeti değil. Türkiye Cumhuriyeti her zaman tüketiciyi korumaya devam edecektir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler