05 Nisan 2013

D-Smart Net TV Ve İnternet Aboneliğimi 4 Aydır İptal Edemiyorum!

24.12.2012 / 12:28 de PTT ile iptal dilekçemi göndermeme rağmen üyeliğim hala devam ediyor. Bir telefonla üye olabiliyorsunuz fakat iptal ettirmek deveye hendek atlatmaktan daha zor! Tüketici mahkemesine başvuracağım artık.

Serkan 29 Okunma

Cevaplar

 • Serkan14 Ağustos 2013

  Üyeliğimin iptali gerçekleşene kadar, bu tatsızlığı paylaşmaya devam edeceğim.

 • D-Smart Net Temsilcisi22 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Serkan18 Nisan 2013

  Detaylı bilgi aktarımını aktarıyorum, "Sorunu ilgili arkadaşa ileteceğim size geri dönüş sağlnacak" SAĞLANMADI!!! beni arayan kimse olmadı + ben geri dönüş yada bilgi aktarımı istemiyorum, silekçemide gönderdim üyeliğimin kapatılmasını fatura gelmemesini talep ediyorum!! isteğimle ilgili anlaşılmayan hangi nokta var? Rezalet bi firmasınız bu durumu sosyal medyada ve çevremle paylaşıyorum siz üyeliğimi sonlandırıp fatura göndermeyi bırakana kadar...

 • D-Smart Net Temsilcisi08 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 08/04/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Serkan05 Nisan 2013

  Benzer şikayetler yoluyla oluşturduğum için internet oboneliğimde var gibi anlaşılmış internet aboneliğim yok sadece D-Smart TV abonesiyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön