07 Kasım 2013
Yorum Yap
#2103068

D-Smart Net Teknik Servis Yetersizliği!

D-Smart Net'i defalarca teknik servis için aradığım halde kimseye ulaşamadım ve kendi çabalarımla İnternet'e bağlanmayı başarabildim. Bu süre 2 haftadır.Olsun internete bağlandım mutluyum diyecekken modemim kendini açıp kapamaya ve internet kopmaya başladı. Elim mahkum teknik servisle irtibat kurmam gerekti.


Teknik servisin büyük yardımı gidin modeminizi değiştirin şeklindeydi ama servisimiz 10 TL ücret alır. Zaten lüks bir tüketim malzemesi alıyoruz aylık 90 TL gibi bir para ödeyeceğiz. 10 TL lafı edilecek bir para değil ama zaten beni 2 haftadır mağdur eden bir şirket daha bunu unutturamamış ken bir modemi bile ücretsiz değiştiremiyor.Ve teknik servis başka modemle deneyin diyor. Şaka gibi.

Utku 52 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi30 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 15/11/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Utku08 Kasım 2013

  Evet geri arandım ve sorunum dinlendi. Ancak başka bir modemle deneyin ve internet çalışırsa bizim size bozuk olarak verdiğimiz modemi değiştirmek için 10 TLnizi alırız demekten başka birşey yapılmadı. Peki Dsmart ekim ayında 3 gün izlediğim televizyonun parasını bana kasım ayında yansıtacakken şuan için 2 haftadır kullanamadığım (Daha sorunum çözülmedi) internet hizmetinin parasını benden almayacak mı? Bu sorum da cevaplanmadı. Bunu da cevaplarsanız sevinirim. Bu sırada ben de verdiğiniz modem arızalı mı? Değil mi? diye anlamak için modem arayışımı sürdürüyorum.

 • D-Smart Net Temsilcisi08 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 07/11/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi07 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler