12 Ekim 2016

D-Smart Net Teknik Servis Her Şeyi Elektrikçiye Yaptırıyor

27 Eylül'de D-Smart Net artı uydu üyeliği yaptık. Sonrasında uydu bağlandı ve net için randevu oluşturuldu. Randevu günü bir eleman geldi. Evin bağlantısı sorunlu, ben hattınızı panonuzdan göstereceğim, elektrikçi gelip neti bağlasın dedi. Tamam dedik. Binbir güçlükle elektrikçiyi ikna ettik, çağırdık. Bir baktım hattımızı belirteceğim demesine rağmen belirtmemiş. Elektrikçi 30 TL aldı çağırma ücreti ve gitti. Sonra tekrar randevu oluşturduk D-Smart'tan.


Bu sefer hattı buldu belirtti ve gitti. Sonra tekrar elektrikçiyi çağırıp panodan eve yeni bir hat bulup çektirdik. Elektrikçi kabloları ölçtü ve sıkıntısız bir şekilde evimize modeme bağladık. DSL ışığı yanıyor, fakat internet kırmızıydı. Her neyse aradık modem kurulumu yaptık sonra yine düzelmedi. Tekrar şikayet oluşturduk, kendi panosuna bakıp hiçbir şey yapmadan tekrar topu elektrikçiye attılar. Şu anda ortada kaldık. İp alamıyor modem.

Emre 85 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi13 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.13.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Emre13 Ekim 2016

  D smartnete geçtim fakat ayın 27 sinden beri 1 MB internet dahi kullanamadım. Sürekli ip alamama soruni ve arıza kayıtlarında gelen adam hep topu iç hat sorununa attı. Bugün tekrar elektrikçi çağırdım (hattı yenileyen) ve hocam hatta sorun yok modeminizi verin aşağıya ankastreye doğrudan bağlayıp bakalım dedi. Taktı yine aynı sorun oluştu. Arıza kaydı için geçen gelen kişiyi aradım ankastreden bağladık yine yok diyorum. Hala olsun ama sizin elektrik kablolarınız da da sıkıntı var diyor. D Smart'ı arayın türktelekomla beraber kendi ekibini de yollasın diyor. Arıza kaydı oluştursan zaten yine ben geleceğim diyor. Yani değişen bir şey yok. Eğer yeni müşteriye bile bu eziyet yapılacaksa ve bu duruma bir son verilmeyecekse 15 gün içinde sözleşmemden cayma hakkımı kullanacağım. Adam akilli bir teknik servis bekliyorum.

 • Emre12 Ekim 2016

  müşteri hizmetleri beni arayıp da sirf adet yerini bulsun diye bir şey degismeden bildigim şeyleri tekrarlamasini istemiyorum. Somut bir adim bekliyorum.

 • D-Smart Net Temsilcisi12 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön