D-Smart Net Tarafından Kandırıldım!

Onur Onur 10 ay önce

Ben Türk Telekom internet kampanyalarına bakarken aradılar ve Türk Telekom temsilcisi olduğunu söylediler. TTNET sözleşmemin dolduğunu ve yeni kampanyalar anlattılar.

Türk Telekom ve D Smart 'in ortak internet paketi olduğunu söyledi ve bende uygun bulduğum için onayladım ama sorun şu, daha TTNET ile olan sözleşmenin süresinin dolmadığını öğrendim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

D-Smart Net Logo D-Smart Net 10 ay önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeleri sağladık.Abonelik başvuru yönlendirmeniz iptal edilmiştir. Saygılarımızla.

D-Smart Net Logo D-Smart Net 10 ay önce

Değerli Müşterimiz Sayın ONUR T., 11863398 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler