06 Nisan 2013 #1729119

D-Smart Net Tarafından Açılıp Kapatılmayan Hat!

D smart tarafından Türk Telekomdan adıma açılan yada devredilen 212220**** nolu telefondan dolayı Türk Telekomla mahkemelik olma aşamasında bulunmaktayım daha önce Dsmart bizim tarafımızdan ilgili hat kapatılmış ve borcu yok diye sözlü dönüş yapılmış olup ilgili dönüşün tarafıma yazılı olarak yapılmasını talep etmiştim fakat dönüş yapılmadı.


Ben ilgili hattın D smart ile alakalı olduğunu ispatlamak için bu tarz yazılı cevap istiyorum aksi taktirde bunu Türk Telekoma açıklayamıyorum D smart tarafından yazılı bir dönüş yada ilgili hattın borcuyla birlikte kapatılarak kapatıldığına dahil tarafıma borcu yoktur yazısıyla birlikte yazılı dönüş sağlanmasını istiyorum.

Adem 28 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön