07 Mart
Yorum Yap
#10207271

D-Smart Net Taahhüt Şartlarını Yerine Getirmiyor

D-Smart taahhüt ettiği paketi, fiber modem vererek çözeceği halde, modem vermeyi reddediyor, bir de üstüne kendiniz modem alın diyor. Fiber internete 20 megabit hızla bağlanmayı, elimizde olan ADSL modem ile ulaşacağımızı ısrarla iddia ediyor. Yani resmen bizi saf yerine koyuyor. Yapacağı şey, fiber internete fiber modem verip, taahhüt şartlarını yerine getirmek, ama saygısız bir şekilde bunu yapmıyor. D-Smart'a bunu yaptırabilmek için Tüketici Hakları mahkemesine mi başvurmak gerekiyor?

Seher 734 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi08 Mart

  Değerli Abonemiz, İnternet bağlantı sorununuz ile ilgili gerekli kontrolleri sağlamak ve yaşanan bağlantı sorunun çözümü adına , teknik birim tarafından 08.03.2018 tarihinde geri dönüş sağlanarak arıza kaydınız ile ilgili 09.03.2018 tarihinde ekip gelmesi için yönlendirme sağlanmıştır.Belirtilen tarihte ekip adresinize gelerek gerekli kontrolleri sağlayacaktır. Saygılarımızla.

 • Seher07 Mart

  DSmart neti şikayet eden metni buraya yazdığımdan beri, beni arayıp ulaşamadıklarına dair mesaj yollayıp onları aramamı talep ediyorlar. Anladığım kadarıyla buraya yazılan şikayetleri hatalarını düzeltmek üzerine değerlendirmiyorlar. Talep ettiğimiz hakkımız olan fiber modemi, sistemlerinde o şekilde gözükmediği için gönderemiyorlarmış. O zaman sisteminizi düzeltin. Aboneliği iptal etmek isteyincede 1000 TL para istediler. Kabul ettiğim ama şartlarını yerine getirmedikleri paketin sözleşme metnini istedim, hala mail atmadılar. Bu kadar dolandırıcı bir firma görmedim.

 • Seher07 Mart

  Beni aramadığınız halde, sizi aradık ulaşamadık, bizi şu numaradan arayın diye mesaj atmak nedir? Beni aramak sizi iflasmı ettirecek. Kampanya bilgilerinde çok rahat ulaşıyorsunuz bana, şikayette neden ulaşamıyorsunuz. Taahhüt ettiğiniz ama gerçekleştiremediğiniz paketi iptal ettirmek isteyince de 1000 tlpara ödettirmeye çalıyorsunuz. Bu nasıl çamurluktur. Beni telefonla aramaktan kaçan firmanın neden fiber modem vermediği gün gibi ortada

 • Seher07 Mart

  10207271 numaralı talebine cevap verdiniz, ancak aranmadığım halde, telefonuma şu mesaj geldi:Sayin abonemiz, sizi kayıtlı erisim numaralarinizdan aradık ancak ulaşamadık. Talebiniz ile ilgili 0850 266 0 266 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. D-Smart b002. Beni gerçekten aramanız size ne gibi malı zarar veriyor acaba.

 • D-Smart Net Temsilcisi07 Mart

  Değerli Müşterimiz Sayın SEHER S., 10207271 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler