01 Kasım 2016 #6831015

D-Smart Net Taahhüt Edilen İnternet Hızını Alamıyorum!

Öncelikle D-Smart Net ile tanıştığım ve 2 yıllık sözleşme imzaladığım güne pişmanım.
D-Smart Net kullandığım zaman dahilinde 2 adet ev değiştirdim ve bu iki evde de yaklaşık bir iki haftada bir internet hızımda bariz düşüşler yaşadığım 2-3 günlük dönemler oldu. Sürekli müşteri hizmetlerini aramaktan hangi tuşa basacağımı ezberledim artık.
Teknik olarak ifade edersem ben 16 Mbps'lik paket kullanıyorum, evimin konumu itibari ile yaklaşık 10-12 Mbps arası bir hıza sahibim. Yaklaşık 2 haftada bir 3-4 günlük süre adil kullanım kotasını geçmediğimde 6-7 Mbps, geçtiğimde ise 0.40 Mbps civarlarına düşüyor internet hızım. Müşteri hizmetlerine arıza kaydı bıraktım defalarca, sinyal yenileme, modem işlemleri hatta alakalı servisin apartmanıma gelip müdahale etmesine kadar gitti ama düzelme yok. Verdiğim parayı zerre hak etmiyorsunuz, şikayetçiyim!

Servet 194 Okunma

Cevaplar

 • Servet18 Aralık 2016

  An itibariyle 38 gün geçmesine rağmen düzelme yoktur. D-Smart firmasının gözümde hiç değeri kalmamıştır. Müşteri hizmetleri rezalet. Altyapı destek hizmetleri rezalet. Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmıştır kontrol ediyoruz diyorlar 38 gündür neyi kontrol ediyorsun sen? Şuanda adil kullanım sırını geçmemiş durumdayım abonelik paketimdeki tarafıma taahhüt edilen hız 16 Mbps bu hız çeşitli kayıplarla tarafıma en az 12 13 Mbps olarak ulaştırılmak zorunda. şuanda Kullandığım hız 4 Mbps! ! yazıklar olsun size ayda 4 5 defa böyle! İnşallah iflas edersiniz ve ülkemiz sizin gibi bir firmadan kurtulmuş olur. Önümüzdeki ay kalan taahüdümü de yakacağım size sadaka olsun milletin hakkına giriyorsunuz ben helal de etmiyorum. Bunu okuyan varsa uzak durun D-Smart tan.

 • Servet10 Kasım 2016

  İlk fırsatta uydu net e geçeceğim ya da başka bir firmaya, bedava bile verseler evime sokmam artık D-Smart ı.

 • Servet02 Kasım 2016

  Teşekkür ediyorum yorumunuz için ödediğim hizmetin karşılığı olan hızı alamadığım süre zarfına karşılık yaşadığım maddi haksızlığa karşılık tek ricam taahüdümü karşılıksız olarak bozmanız.

 • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön