14 Haziran 2016

D-Smart Net Taahhüdüm Bitti Üyeliğimi Devam Ettirip Çok Fazla Fatura Gönderdiler

D-Smart Net'in 3123******* no.lu abonesiyim 11 Haziran itibarı ile D-Smart Net'e olan taahhüdüm bitmiştir. Bu tarihten sonra benim bilgim dışında aboneliğim devam etmiştir ve bana 60.57 TL bir fatura gelmiştir. Müşteri hizmetlerini aradığımda 67 TL'den devam edecek dedi. Üstelik taahhütnamenin ekte gönderdiğim kısmında 44 TL'den devam edeceğim yazmasına karşılık. Bu nasıl kurumsal firma anlamış değilim. Müşteriniz uğraşırsa sizin hatanız düzelecek uğraşmazsa parası size kalacak. Ben bu hata giderilmedikçe faturamı yatırmayacağım. Ve bunu sosyal medyada yayacağım.

Fatih 65 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 13/06/2016 tarihinde iptal talebiniz kayıt altına alınmıştır. 10/06/2014tarihinde imzalamış olduğunuz sözleşmenizin 8.maddesinde Taahhüt süresi 'ni müteakip herhangi bir fesih bildiriminde bulunmadığım takdirde aboneliğin D-Smart İnternet tarafından o günkü www.dsmart.com.tr adresinde yayınlanan cari liste fiyatları üzerinden süresiz şekilde devam ettirilebilceğini kabul beyan ve taahhüt ederim bilgisi yer almaktadır. İptal talebinizi yerine getirebilmemiz için; hizmet numaranızı içeren yazılı talebinizi imzalı olarak ve ekinde nüfus cüzdanı fotokopiniz ile; PK:138 Şişli İstanbul adresimize göndermeniz ya da bayilerimize şahsen teslim etmeniz veya 0212 478 03 33 nolu faks numaramıza göndermeniz gerekmektedir. Yazılı talebinizin bize ulaşması sonrasında faturalandırmanız ve hizmetiniz durdurulacak ve 7 gün içerisinde iptal işlemleriniz tamamlanacaktır. Yazılı talebinizin ulaşmaması durumunda iptal talebiniz işleme alınmayacaktır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Haziran 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön