06 Ağustos 2015

D-Smart Net Sürekli Kesilen İnternet

İnternetimiz 1 aydan fazla bir zamandır sürekli kesiliyor. Müşteri hizmetlerini aradığımız da elektrik kablolardan kaynaklandığını ve çok yüklemeyi kaldırmadığını hızımızı 4'e düşüreceklerini bir Elektrikçi bulup kabloları değiştirmemizi söylediler. Elektrikçi çağırdık fakat kendisi kabloların tamamen sorunsuz ve sağlam olduğunu ne apartmanda ne evde elektirik anlamında bir sorun olmadığını söyledi.


Müşteri hizmetlerini tekrar arayıp durumu anlattığımızda kabul etmediler ve başka bir elektrikçi çağırmamızı söylediler. 1 aydan fazladır İnternetimiz hem yavaş hem de sürekli kopuyor. D-Smart müşteri hizmetleri sorunumuzun çözümü için hiçbir girişimde bulunmadı.

Hediye 187 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 24/08/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön