27 Ekim 2016 #6784852

D-Smart Net Sözleşmeyi Fes Etti Cayma Bedeli Alıyor

Yaklaşık 2 ay önce başvurup, kullanmaya başladığım D-Smart fibernet'im (Superonline altyapısı) bugün tek taraflı olarak feshedildi. Fesih ile ilgili hiçbir bilgi ve bildirimde bulunmaksızın, evde internete giremediğimden, modem kullanıcı ve şifresi istediğinden ne internetten, ne de sesli yanıt sistemlerinden bilgilerimi SMS olarak alamadım. Buna istinaden müşteri hizmetlerini aradım ve müşteri hizmetlerindeki bayan, aboneliğimin D-Smart tarafından fes edildiğini söyledi, o an şok oldum. Sebebini sorduğumda ise, bana durumun sözleşmemin taraflarına iletilmediğinden söz etti. Bende müşteri olarak haliyle böyle bir durumu kabul etmediğimi söyledim. Ne bir bildirim, ne bir kıytırık mesaj atılmadan aboneliğim sonlandırıldı ve tarafıma 90 TL abonelikten cayma bedeli yansıtıldığını söylediğinde daha da büyük bir şok yaşadım. Bana modemi geri kargolamamı söylediler.

Emre 23 Okunma

Cevaplar

 • Emre03 Kasım 2016

  Hiçbir şekilde görüşmeler olsa da mağduriyetimi gideremediler, şu an modemi gönderdim. Aboneliğimi kafalarına göre iptal ettiler ve geri alamıyorlar. Bilgilendirme yapılmıştır deyip geçiyorlar burada... Yalan dolan başka bir şey değil D-Smart vs... Neyse kullanmayın! kullandırmayın! İptal ettikleri aboneliği geri alamayacaklarını söyleyip, yeni abonelik isterseniz yapalım diyorlar. Sistemlerinde bir de 90 TL'lik bir iptal bedeli görünüyor. Fatura çıksın bize ulaşın, iptal bedeli ile ilgili görüşürsünüz deniyor... Böyle saçmalık görmedim.

 • D-Smart Net Temsilcisi29 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 29.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Emre28 Ekim 2016

  Arandım, fakat durum hala aynı şekilde devam etmekte, bana gönderdikleri sözleşmeyi imzalayıp bayilerine teslim etmeme rağmen, bayi ile kendileri arasında bir gönderim problemi olmuş ve sözleşmemi kaybetmişler, kaybettikleri halde; "Arayıp, biz bir hata yaptık sözleşmenizi kaybettik rica etsek bir kez daha sözleşme imzalayabilirmiyiz? " deseler sorun olmayacak ama bu şekilde bildirim yapılmaksızın sözleşmemi fesih edip üzerine bir de 90 lira cayma bedeli yansıtıp, modemi de kargolamam için ücretsiz gönderi kodu verdiler. Sorun hala aynı. İptal edilen sözleşme yenilenemez, yeni abonelik yapalım deyip duruyorlar. tabi ki böyle ayıplı, küstahça, müşteri memnuniyetini gözetmeksizin aboneliği kafasına göre iptal eden bir firma ile şu saatten sonra 1 TL'lik bile sözleşme yapmayacağım. Superonline'a internet başvurusu yaptım. D-Smart'ı hiçbir şekilde önermiyorum, önermeyeceğim. Yaşadığım bu saçmalığı da elimden geldiğince tüm çevreme anlatıp iptal etmeleri için aboneliğini uğraşacağım. Bu kadar amatör bir kurum görmedim.

 • D-Smart Net Temsilcisi27 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön