17 Nisan 2013 #1748369

D-Smart Net Sözleşme Yenileme!

Uzun süredir Smile adsl kullanıcıyım. Sağlayıcımızın D-Smart Net olduğu günden beri bu firmadan şikayetçiyim. Adıma kayıtlı 2 adet sözleşmem bulunmaktaydı. Bir sözleşmeyi iptal ettirmek için 2 ay telefonla görüşme sağladım, sonrasında Merkez ofise iptal dilekçesi yazdım ve uzun süreden sonra iptalim gerçekleşti ama diğer hattımla ilgili 1 yıl geçerli 3 ay indirimli sözleşme yapılması için bana geri dönüş sağlandı ama ben 3 aydır D-smart Net i aramama rağmen hala bana bir geri dönüş sağlanmadı ve ben hala sözleşmesiz olarak aylık ücretimi ödemeye devam etmekteyim. Bu nasıl bir ilgisizliktir. Bu işi yapamayacaksanız bırakın daha iyi birisi yapsın.

Kerim 91 Okunma

Cevaplar

  • Kerim24 Mayıs 2014

    Firmanızın ne kadar ilgisiz olduğunu ve yaptığı her işlemde hala teknik sorun yaşadığını bir kez daha görmüş oldum. Evet konu ile ilgili bana dönüş yapıldı 4. defa 1 yıllık sözleşme yapıldığı ve 12 ay boyunca 31TL ücret ödeyeceğim bilgisi verildi ve ben onayladım fakat 23.05.2014 tarihinde yetkili birimi aradığımda bana size sadece bilgi verilmiş demesi sizin bize yani müşterilerinize verdiğiniz değeri bir kez daha kanıtlıyor. Bu nasıl bir saygısızlıktır 6 aydır sözleşme yenilemek için 100 defa arıyorum hala sonuç alamıyorum ve kandırılıyorum. Başka mercilere başvuracağım artık!

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 17/04/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön