09 Eylül 2013 #2000415

D-Smart Net Sorunları Saymakla Bitmez!

D-Smart Net üyesiydik fibere geçiş yapamayacağımız söylendi ve biz iptalini istedik 31/08/2013 tarihinde internetimiz kesildi ve önceden ertesi gün diye belirtilen bağlantı süreci 5 iş günü olarak verildi. Bu süre zarfında defalarca 2660266 hattı arayarak ulaşmaya çalıştık ve defalarca mail attık fakat hiç bir şekilde ne cevap ne bir geri dönüş yapıldı.


Tp-line marka adsl2 modem gönderilmiş bunu bağladığımda internetimin açık olduğunu gördüm ve bu süre zarfında internetim fatura yazmaya başlamış. Bu gün 1 hafta önceki mail imiz için teknik destekten geri dönüş yapıldı. Bizim internetimizin fiber değil normal ADSL olduğunu söyledi.

Ahmet 47 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet15 Eylül 2013

    Sorunum çözülmedi fiber interneti kullanamamıza rağmen fiber adı altında fatura gönderilmektedir hizmetin verilmemesi gerekçesiyle iptal ettirmek istediğim de cezai işlem olacağı söylendi. Müşteri hizmetlisinin geri dönmesi birşeyi değiştirmiyo hiç birinde yeterli bilgi yok bu yüzden de bizi yanlış bilgilerle bilgilendirip duruyorlar.

  • D-Smart Net Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 10/09/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Ahmet10 Eylül 2013

    sorunlar artmakta 1 hafta sonunda gece yarısı ulaşabildik ve bize geri dönüş yapılmayacağını benim turk telekoma baş vurup kablo çektirmemiz gerektiğini söylediler farklı bir müşteri hizmetleri görevlisi bildiği kadarıyla eve kadar bağlanmadığını söyledi türk telekom da 2 farklı cevap verdi bizle alakası yok d-smart halletmesi lazım ve sizin binanızda yok sokağınızın başında var olarak madem binamızda yok bize bu hizmet verilemiyo bize neden var deniliyo müşteri hizmetleri çok bilgisiz sorunları dinlemeden cevap vermeye çalışıyo modemi tekrar ayarlarını yapalım bile dendi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön