14 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10439991

D-Smart Net Smile ADSL İnternet Problemi!

D-Smart Smile ADSL 8 gündür defalarca aramama rağmen internet problemini çözemiyor. Sinyal yok. Sinyal yok. D Smart'a müşteriye saygı, çözüm odaklı yaklaşım olmadığı gibi doğru düzgün sistemde yok. Arıza kaydı açıldığına dair elimde ses kaydı olmasına rağmen "yok siz arıza kaydı oluşturmamışsınız, tekrar arayacağınızı söylemişsiniz"diyor. Oysa ki telefonumda kayıtlı her şey. Şimdi ise sistemdeki bir problemden dolayı öncelikle 48 saat içinde arıza kaydı açılacak sonra ise bir 48 saat içinde teknik servis gelecekmiş. Müşteri memnuniyetinde sondan 1 numarasınız.

Metin Metin 630 Okunma

Cevaplar

  • Metin21 Mayıs 2018

    6 Mayıs'tan bu yana internet hizmetini veremeyen Smile ADSL ile defalarca yaptığımız görüşmelere rağmen problemi halâ çözemediler. 14 Mayıs ta arıza kaydı açtılar. Sözde teknik servis gelecekti gelen giden yok. Madem bu hizmeti veremiyorsunuz, sorunu gideremiyorsunuz neden varsınız. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  • D-Smart Net Temsilcisi15 Mayıs 2018

    Değerli Abonemiz, İnternet bağlantı sorununuz ile ilgili gerekli kontrolleri sağlamak ve yaşanan bağlantı sorunun çözümü adına , teknik birim tarafından 14.05.2018 tarihinde geri dönüş sağlanarak arıza kaydınız alınmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Mayıs 2018

    Değerli Müşterimiz Sayın METIN B., 10439991 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler