06 Eylül 2013 #1996097

D-Smart Net Şehirler Arası Nakli 1,5 Aydır Gerçekleştiremedi!

İnternetimi İzmir'den İstanbul'a nakletmek için tam 1,5 aydır uğraşıyorum. D-Smart Net Müşteri hizmetleri personellerinin yanlış yönlendirmeleri sebebiyle; hattını kapat, yeni hat aç, yeni hat açmak yanlış, yalın ADSL'e geç, başvur, başvurunu iptal et, Türk Telekom'a git gel derken büyük ihtimalle D-Smart Net'te çalışan tüm müşteri hizmetleri personeliyle defalarca konuşmuş olmalıyım.


Gönderdiğim maillere yalnızca otomatik cevaplar geliyor (ki bu şikayete de öyle olacak). Taahhütten ötürü her ay boşa para ödüyorum! Nakil işleminin gerçekleşmesine olan inancım sıfır ve başka bir firmadan yeniden abone olacak duruma geldim. D-Smart Net bedava abonelik verse kabul etmem... Güven sıfır.

Melis 50 Okunma

Cevaplar

  • Melis11 Eylül 2013

    10/09/2013 tarihinde tarafımla yapılan görüşmede, 1,5 aydır nakil gerçekleşmemesinin sebebinin "yalnızca adresimdeki ufak bir hata" sebebiyle olduğu belirtilmiş, sistemdeki adresim teyit edilmiş ve internet hizmetimin 11/09/2013 tarihinde açılacağı belirtilmiştir. İnternet hizmetim halen kullanılmaz durumda olup müşteri hizmetleri ile tekrar görüştüğümde nakil işlemimin gerçekleşmediği belirtilmiştir. D-smart personeli benimle dalga geçmekte ve zamanımı alarak beni oyalamaktadır. Lütfen durumu çözüme kavuşturunuz. Ayrıca her arayan personeliniz "daha önce kiminle görüştünüz?" sorusunu yöneltiyor. Nasıl bir sisteminiz var ki müşteri hizmetleri görüşmelerini müşterinin kendisi tutmak zorunda? D-smart için not defteri alıp her görüşmemizi kayıt mı etmek zorundayız?

  • D-Smart Net Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 10/09/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Melis09 Eylül 2013

    Şikayetimle ilgili herhangi bir dönüş tarafıma halen yapılmamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön