15 Ekim 2016

D-Smart Net Resmen Usulsüzlük...

17 Eylül 2016'da nakil talebinde bulundum, şikayetvar'a yaptığım şikayet bildiriminden sonra 10 Ekim'de nakil için evimize gelip apar topar, sırf bağlantı yapılmış olsun diye bağlantıyı yaptılar. Bağladıkları hat arızalı olduğu için, yine interneti kullanamadık arıza kaydı oluşturduk. Arızaya da bakmaya gelen giden yok. Nakil sürecinin yasal süre olan 7 iş gününde tamamlanacağını söylemiş olmalarına rağmen 10 Ekim'e sarkmış olması, bağlanmış olan hattın arızalı olmasından dolayı hizmet alamadığımı ve bundan dolayıda aboneliğimi fesih etmek istediğimi söylediğimde, 168 lira cayma bedeli çıkardılar. Bu mağduriyetten dolayı cayma bedeli ödemeden sözleşmeyi fesih etmek istiyorum. Ya hizmeti verirsiniz ya da ben sözleşmeyi fesheder ardından da Tüketici Hakem Heyetine başvururum.

Muhammet 43 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 27.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön