04 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10396110

D-Smart Net Randevuyu Erteleyen Firma

İnternet bağlantısı için 02.05.2018'de randevu vererek 09.00-12.30 arası geleceklerine dair SMS atan ve bizi hafta içi bu saatler arası evde bekleten firma, aynı gün tekrar bir SMS atarak, herhangi bir açıklama, özür, gerekçe sunmadan randevuyu 03.05.2018 tarihine ertelemiştir. Herkesin işi gücü var, İstanbul gibi bir yerde iş yerinden izin alma vb. durumları varken, D-Smart'ın bu plansızlığını en kuvvetli şekilde kınıyorum. Ayıp size.

Nuri Nuri 370 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Nuri07 Temmuz 2018

  Sizin beceremediğiniz internet kurulumunu (hani altyapı yok deyip gidiyordunuz ya), TurkNet firması aslanlar gibi kurdu gitti. Üstelik taahhütsüz, AKN'siz, 35 mb/seç hızla ve de sadece 65 TL.

 • Nuri10 Mayıs 2018

  Binamda altyapı olmasına, 3 no.lu daire dsmartnet kullanmasına rağmen, altyapı olmaması gerekçesi ile DSmart daireme internet bağlantısı yapamıyor. Ekte, bina içindeki telefon kutusunun fotoğrafını da ekliyorum. Firmaya, dsmartnet kullanan 3 numaralı dairenin adını ve hizmet no. Sunu da ilettim. Kendileri de sistemlerinden binada altyapı olduğunu teyit ettiler. Defalarca kayıt oluşturdular. Ancak değişen bir şey olmuyor. Bugün 8 iş günü oldu. 7 iş günü içerisinde bağlantının tamamlanacağı taahhüdünü vermelerine rağmen yapamıyorlar. Türk Telekom ekibinin binama gidip altyapı olmadığını söylediklerini iletmekten başka detay vermiyorlar. Türk Telekom ise D-Smart'tan hizmet aldığım için D-Smart'a başvurmamı söylüyor. Ben 2 haftadır mağdur durumdayım ve İstanbul gibi bir şehirde bu süre zarfında hala internet bağlantım yok. Lütfen buna bir çözüm bulunsun. Saygılar.

 • Nuri04 Mayıs 2018

  Az önce müşteri hizmetlerinizi aradım. Adresimde altyapı olduğu bilgisini verdiniz. Doğru bilgi vermiyor, sorun çözme odaklı davranmıyorsunuz.

 • D-Smart Net Temsilcisi04 Mayıs 2018

  Değerli Müşterimiz, 10396110 numaralı şikayetiniz üzerine cevabı metinde detaylı olarak bilgi iletildiği görülmektedir. Uygulanan işlemde herhangi bir hata söz konusu değildir. Anlayışınız için teşekkürler.

 • Nuri04 Mayıs 2018

  İletmiş olduğum adreste altyapı var. 3 no.lu daire, D-Smart Net kullanıyor. Yazdığınız doğru değil.

 • D-Smart Net Temsilcisi04 Mayıs 2018

  Değerli Abonemiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. İnternet hat aktivasyon talebinizi iletmiş olduğunuz adreste Altyapı şebekesinin olmaması sebebi işlemleriniz tamamlanamamaktadır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler