Toplam çözüm sayısı
..
D-Smart Net ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi

D-Smart Net Pişmanlıktır. Müşteri Hizmetleri Tam Beceriksizler Ordusu.

456görüntüleme
Ahmet
Ahmet 21 Ocak 08:37

D-Smart müşteri hizmetlerinden 15.01.2021 tarihinde arayarak taahhüdümü yenilemem ve internet hızımın arttırılması artı hediye paketlerle iki yıl taahüdümü yenilemeyi kabul ettim. ADSL olan modemimin VDSL modemle değiştirilmesi gerektiği eski modemin bu hızı desteklemediği ve bayiden bunu yapabileceğim ücretsiz yeni modem verileceğim söylendi. Bayiye gittiğimde müşteri hizmetlerinin yeni modemi tanımlamadığını söyleyip müşteri hizmetlerini aramamı söylediler. Müşteri hizmetlerini abartısız 10-15 defa aradım ve bir türlü modemi tanımlayamadılar. 

Ben öğretmenim ve internet olmadığı için canlı derslerime bağlanamıyorum. İşin komik yanı D-Smart ®'tan ayrılmak istediğimde 251 lira cayma bedeli çıkarıyorlar. İnternetimi bağlayın sorunu çözün diyorum beceremediklerini söylüyorlar. Görüşmelerimiz kayıt altında En son görüşmede müşteri temsilcisi bayide kendisi konuşarak müşteri temsilcisine beceriksizsiniz dedi ve bana da ayrılın kurtulun D-Smart'tan dedi ve bunu müşteri temsilcisi de teyit etti. Sonuçta internetim hala bağlanmadı.

Gelişme
Gelişme

2 hafta önce

D-Smart tarafından taahhüdümün bitmesine daha iki ay varken aradılar ve internet hızımı artırmak ve belgesel ve eğlence kanallarını da bana 12 ay boyunca hediye ederek 97 lira karşılığı 24 ay boyunca D-Smart'a yeniden üye yaptılar. Problemlerde tamda o anda başladı. Bir defa bana VDSL modem sunmaları gerekiyordu sistem arızalı gibi nedenlerle bir türlü modemimi değiştirmediler ve kendim modem satın aldım ve kullandım. Bana hediye olacak denen belgesel ve eğlence kanalları defalarca talep oluşturmama rağmen açılmadı. Yani tam bir yanıltıcılık. Görüşmelerimizde defalarca bana taahhüt ettikleri şeyleri sunmadılar. Ama ücretleri almayı biliyorlar. Hakkımı helal etmiyorum taahhüdüm biter bitmez ayrılacağım bu yanıltıcılardan.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler